Manoula
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!!

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!! Empty ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!!

Δημοσίευση από Marian Revelator Δευ Ιουλ 28, 2014 11:25 am

Είμαι μοναχοπαίδι, αλλά όχι κακομαθημένο όπως πολλοί νομίζουν για τα μοναχοπαίδια! Τον μπαμπά μου δεν τον έχω χαρεί πολύ λόγω επαγγέλματος(φορτιγατζής) και του έχω αδυναμία, αλλά τελικά είμαι μαμάκιας!! Πιστεύω ακράδαντα ότι έχω την καλύτερη μανούλα του κόσμου!! Είμαστε κολλητές, και λέμε τα πάντα! Οι γονείς μου είναι πολύ προοδευτικοί και δεν με έχουν πιέσει ποτέ για τίποτα!!
Marian Revelator
Marian Revelator
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2014
Ηλικία : 33
Τόπος : Δράμα(προς το παρών)

https://manoula.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!! Empty Απ: ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!!

Δημοσίευση από titino Τρι Ιουλ 29, 2014 5:21 am

Εγω έχω εναν μεγαλύτερο αδερφό,παντρεμένο και με ενα νινακι ουτε 2 ετών. Εχουμε μια πολύ ιδιαίτερη σχεση αν και με πολλά χρόνια διαφορα. Με τους γονείς μου η σχέση είναι παρα πολύ καλή, και με τους δυο! Αν και παλαιότερα είχαμε τις διαφωνίες με την μαμα μου, τα τελευταία ειμαστε σαν φιλενάδες. Με τον μπαμπα δεν ειχα ποτε διαφωνίες, αψογος σε ολα και παντα, τα παντα για τα παιδιά του. Ούτε εμένα με πίεζαν ποτέ για τίποτα, ειχα βεβαια και το στηριγμα τον αδερφο μου που μεσολαβούσε! χαχα

titino
Αρχίζει να μαθαίνει!
Αρχίζει να μαθαίνει!

Αριθμός μηνυμάτων : 155
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2014
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!! Empty Απ: ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!!

Δημοσίευση από perperouna Τρι Ιουλ 29, 2014 6:02 am

Ας πω κ εγω λοιπον για τη λατρεμενη μου οικογενεια..ειμαστε πολυεθνικη οικογενεια αφου η γιαγια μου ειναι βερα γαλλιδα κ η μαμα μου γεννηθηκε στην αιγυπτο κ μεγαλωσε στη γερμανια..ηρθαν μετα απο χρονια στην ελλαδα..ο μπαμπακας γεννημενος αθηνα αλλα καταγωγη απο κρητη..ο αδερφος μου κ εγω γεννημενοι εδω..εχουμε πεντε χρονια διαφορα ειναι μεγαλυτερος κ τολμω να πω οτι ειναι ιδιαιτερος ανθρωπος..με τη μαμα εχουμε αριστη σχεση οπως κ με τη γιαγια(σας πληροφορω οτι της παιρνω απο τη ντουλαπα της ρουχα της γιαγιας κ ειναι 85 χρονων) με το μπαμπα τα ιδια αλλα λιγο λιγοτερο..αφου λειπει συνεχεια απο το σπιτι λογω δουλειας..απο τη στιγμη που παντρευτηκα κ εφυγα απο το σπιτι ειμαστε ακομα πιο δεμενοι κ αγαπημενοι...σαν να μην εφυγα ποτε..αυτα!!
perperouna
perperouna
Αρχίζει να μαθαίνει!
Αρχίζει να μαθαίνει!

Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2014
Ηλικία : 36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!! Empty Απ: ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!!

Δημοσίευση από Marian Revelator Τρι Ιουλ 29, 2014 7:46 am

Πόσο χαίρομαι όταν διαβάζω για αγαπημένες οικογένειες!! Από μικρή έχω δει τόσα τόσα με προβληματικές οικογένειες και θεωρώ πλέον, πως θέλει μεγάλο κουράγιο για να χτίσεις μια αγαπημένη οικογένεια!! Perperouna Γαλλία εε;;; Τώρα παίζεις βρώμικα... Η λατρεία μου!! Η Γαλλία και τα τυριά της!!  Embarassed  Αααα εμείς έχουμε ρίζες από Ιταλία!! Ο παππούς της μαμάς μου από Μάλτα(πήγε Κέρκυρα λόγω διωγμών) και απ'την πλευρά του μπαμπά κάπου από νότια Ιταλία κι αυτοί!!
Marian Revelator
Marian Revelator
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2014
Ηλικία : 33
Τόπος : Δράμα(προς το παρών)

https://manoula.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!! Empty Απ: ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!!

Δημοσίευση από perperouna Τρι Ιουλ 29, 2014 11:21 pm

Αμα σας πω οτι μισω τα γαλλικα κ δν εχω παει ποτε γαλλια θα με πιστεψετε???λατρευω ομως μαλτα κ ιταλια..εκπληκτικη χωρα με θερμους ανθρωπους..σαν τους ελληνες..το επομενο ταξιδι μας ειναι στην ιταλια..
perperouna
perperouna
Αρχίζει να μαθαίνει!
Αρχίζει να μαθαίνει!

Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2014
Ηλικία : 36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!! Empty Απ: ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!!

Δημοσίευση από Marian Revelator Τετ Ιουλ 30, 2014 7:23 am

Xaxaxaxaxaxaxaxaxxa Perperouna μου, θες να ανταλλάξουμε;; Λατρεύω και τη Γαλλία σα χώρα, κουλτούρα κτλ, και η γλώσσα αλλά και οι άνθρωποι είναι φοβεροί!!!
Marian Revelator
Marian Revelator
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2014
Ηλικία : 33
Τόπος : Δράμα(προς το παρών)

https://manoula.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!! Empty Απ: ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!!

Δημοσίευση από titino Πεμ Ιουλ 31, 2014 11:30 am

Παντως αυτό που λέτε οτι απο τοτε που παντρευτηκα και εγώ και εφυγα, με τους γονείς μου η σχέση είναι άριστη! Αλλά με τον αδερφό μου εχουμε χαθεί λιγο... Μενουμε αρκετά μακριά... Sad

titino
Αρχίζει να μαθαίνει!
Αρχίζει να μαθαίνει!

Αριθμός μηνυμάτων : 155
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2014
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!! Empty Απ: ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!!

Δημοσίευση από Marian Revelator Πεμ Ιουλ 31, 2014 7:56 pm

titino έγραψε:Παντως αυτό που λέτε οτι απο τοτε που παντρευτηκα και εγώ και εφυγα, με τους γονείς μου η σχέση είναι άριστη! Αλλά με τον αδερφό μου εχουμε χαθεί λιγο... Μενουμε αρκετά μακριά... Sad
Λογικό, Τιτίνο, γιατί δεν υπάρχει η καθημερινή τριβή.. Νεύρα κτλ!! Και εγώ το ίδιο! Ενώ παλιά με τη μαμά μου πλακωνόμασταν συνέχεια, τώρα είμαστε και οι 2 μέλι γάλα!!!  ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!! 3335777280 ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!! 3335777280 ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!! 3335777280 ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!! 3335777280 
Marian Revelator
Marian Revelator
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2014
Ηλικία : 33
Τόπος : Δράμα(προς το παρών)

https://manoula.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης